En Güvenli Şarj Unitesi


Niyazi Kesim Restoran | Bafra Pidesi, Bafra Yöresel Lezzet, Bafra Nokulu
Sizin için Seçtiklerimiz

Geleceği Şarj Edin!

MÜKEMMEL BAĞLANTI


NRGkick piyasadaki en güvenli şarj ünitesidir! NRGkick Thermo-Protect (aşırı sıcaklık koruması) teknolojisi ile yüksek gerilim ve düşük gerilim koruması sağlar.NRGkick kendi bünyesinde bulunan kaçak akım koruma teknolojisi ile pahalı ek koruma ve kurulumlara ihtiyaç duymaz ve aracınızı şarj ederken maximum seviyede korur NRGkick Topraklama olmadan da çalışabilir.NRGkick’e standart WiFi / Bluetooth ile bağlanın ve API aracılığı ile NRGkick Cloud ile istediğiniz yerden takip/kontrol edin.NRGkick opsiyonel olarak GSM/GPS/SİM desteği sağlamaktadır.

Niyazi Kesim Restoran | Bafra Pidesi, Bafra Yöresel Lezzet, Bafra Nokulu
EVDE İŞ'TE HER YERDE

Tüm Akıllı Aparatlar

 • SICAK-FIŞTEN ÇIKARMA KORUMASI

  NRGkick, ark oluşması durumunda kontaklar birbirinden ayrılmadan önce bile akım akışının kesildiği piyasadaki tek şarj ünitesidir. NRGkick Kontakları birbirinden ayırıyor; bu nedenle ark oluşması mümkün olmuyor!
 • SOKET KONTROLÜ

  NRGkick bağlandığı prizi kontrol eder ve herhangi bir hata var ise yanlış bağlantıyı algılar Prizlerden ortaya çıkan aşırı gerilimleri tespit eder ve kendisini ve aracınızı korur.
 • KESINLIKLE RAKIPSIZ

  Arttırılmış güvenlik mekanizmaları ve kullanım kolaylığı NRGkick’i piyasadaki en yenilikçi, sağlam ve güvenli mobil şarj cihazı olarak öne çıkarmaktadır.
 • SICAKLIK İZLEME

  NRGkick her faz pimindeki sıcaklığı tespit eder, Schuko fiş eklentileri durumunda her fiş eklentisinin ölçümü her iki pinde de yapılır. Bu şu anlama gelir yanmış prizler artık geçmişte kaldı!
 • AKILLI ATAŞMAN ALGILAMA

  NRGkick tam otomatik olarak hangi fiş eki kullanıldığını algılar ve şarjı düzenler şarj akımını ülkeye özgü mümkün olan en yüksek seviyeye, izin verilen maksimum değere yükseltir.

ÇÖZÜMLER

BİZDEN HABERLER

GÜVENLİ
NRGkick piyasadaki en güvenli şarj ünitesidir! NRGkick Thermo-Protect (aşırı sıcaklık koruması) teknolojisi ile yüksek gerilim ve düşük gerilim koruması sağlar.NRGkick kendi bünyesinde bulunan kaçak akım koruma teknolojisi ile pahalı ek koruma ve kurulumlara ihtiyaç duymaz ve aracınızı şarj ederken maximum seviyede korurNRGkick Topraklama olmadan da çalışabilir.
MÜKEMMEL BAĞLANTI
NRGkick’e standart WiFi / Bluetooth ile bağlanın ve API aracılığı ile NRGkick Cloud ile istediğiniz yerden takip/kontrol edin.NRGkick opsiyonel olarak GSM/GPS/SİM desteği sağlamaktadır.
TAŞINABILIR VE KOMPAKT
NRGkick, maximum gücü minimum boyutlara sığdırmak üzerine tasarlanarak geliştirilmiştir.NRGkick ile aracınızı elektriğin olduğu her yerde şarj edebilirsiniz.NRGkick Elektrikli araç kullanıcılarının en iyi yol arkadaşıdır.NRGkick İsterseniz taşıma çantası ile isterseniz çantasız tüm seyahatlerinizde her daim yanınızdadır.
AKILLI CİHAZ AKILLI UYGULAMA
NRGkick muhtemelen piyasadaki en yenilikçi şarj ünitesidirNRGkick’inizi Ücretsiz akıllı telefon uygulaması (ios-android) aracılığıyla kullanılabilirsiniz. ÜNRGkick uygulamasıTürkçe kullanılabildiği gibi elektrik sarfiyatınız TL  para birimi üzerinden görebilir , kaç TL elektrik harcadığınızı anlık olarak görebilir ve raporlayabilirsiniz.NRGkick uygulamasında; zaman kontrollü şarj ve otomatik şarj özellikleri standart olup Ücret ve zaman bazlı raporlama alabilirsiniz. Bu raporu mail atabilirsiniz