İptal İade Koşulları

Geleceği Şarj Edin!

I. Vazgeçme


Sitemizde satılan ürünler gıda ürünleri olduğu için ürün içeriğinde belirtilen sürede tüketilmesi gerekmektedir. Kargodan kaynaklı gecikmelerde ürünün bozulma ihtimali olabilmektedir. Ürün eğer belirtilen saklama süresinin üzerinde bir sürede teslim edildiyse müşteri ürün almaktan vazgeçebilir. Kargo müşteriyi evinde bulmayıp bildirim yaptıktan sonra müşteri ürünü şubeden almayıp ürünün saklama süresini aşması durumunda müşteriden kaynaklı bir gecikme olacağından ötürü müşterinin vazgeçme hakkı bulunmamaktadır.


II. Taşıma Durumunda Hasar Görmüş Ürünler


Taşıma durumunda ürün hasar görümüş ise kargo tutanağı tutulur ve buna göre işlem yapılır. Tutanak tutulmadığı durumlarda müşteri ürünü teslim almış ise ürünü kabul etmiş sayılır. Kargo tutanaklarında müşteri imzası ile birlikte kargo personelin imzası da olmalıdır. Müşteri hasarlı kargoyu teslim almamalıdır.


III. Hatalı Ürünler


Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@mobilsarjaleti.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.